Sermija

Mūsų specializacija

Gamindami apatinį trikotažą, labai didelį dėmesį skiriame liemenėlei ir jos konstrukcijai, nes tai yra ypač svarbu, kai kalbame apie didesnio dydžio krūtinę. Būtent šia linkme yra sukoncentruotos visos mūsų žinios ir patirtis, kurią kaupėme nuo pat įmonės įkūrimo pradžios. Didelių dydžių liemenėlių gamyba tapo pagrindine mūsų specializacija.
Gaminant dydelių dydžių liemenėles labai svarbią vietą užima jos konstrukcinės dalies derinimo etapas ir šiame etape labai svarbus yra kompiuterinių technologijų vaidmuo, be kurių galutinis rezultatas, atitinkantis „patogios liemenėlės“ sąvoką, beveik neįmanomas.
Visi nauji mūsų liemenėlių modeliai yra kruopščiai patikrinami dėvint juos nuo vieno iki šešių mėnesių. Skirtingoms moterų krūtinių formoms ir dydžiams parenkami atitinkami liemenėlių modeliai – taip tikrinamas jų konstrukcijos tikslumas ir gaminio patvarumas.
Tokiu būdu, žingsnis po žingsnio, šalinami atsirandantys konstrukciniai gaminio defektai. Štai kodėl patogi didelio dydžio liemenėlė skiriasi nuo tiesiog didelio dydžio liemenėlės: tiek savo konstrukcija, tiek kaina, tiek laiko sąnaudomis, reikalingomis jai sukurti.
Žinoma, neįmanoma sukurti idealiai universalios liemenėlės, kuri vienodai gerai tiktų įvairiems moters krūtinės tipams. Savo produkcijos platintojams mes ypač akcentuojame, jog labai svarbu tai, kad parinkdami liemenėlę galutiniam pirkėjui, jie skirtų ypatingą dėmesį krūtinės tipui ir tinkamam liemenėlės dydžiui.