Sermija

Sermija nuo 1994Niekas neišduoda moters taip kaip apatiniai; jie pasako daugiau nei tūkstantis valandų, praleistų ant psichiatro kušetės... Juk tai ne tik sveikata ar patogumas, bet ir kiekvienos moters intymusis alter ego. (K.Tessaro)

Mūsų firma buvo įkurta 1994 metų balandžio 20 dieną. Visus tuos metus mes dirbome ir stengėmės sukurti kuo patogesnę liemenėlę skirtą kasdieniam nešiojimui. Mūsų prioritetas visada buvo patogumas... Būtent patogumas ir kokybė – svarbiausi tikslai, nes liemenėlės gamyboje šios sąvokos viena be kitos yra beprasmės.
Įsivaizduokite save su labai gražiais ir madingais batais, kurie Jums spaudžia, trina ir yra tiesiog nepatogūs. Vakare, juos nusiavusios, pajausite neapsakomą palengvėjimą. Ir kažin, ar kitos dienos ryte susigundysite dar kartą apsiauti gražiuosius batus. Apatiniams drabužiams tai ypač aktualu, nes skirtingai negu batai, kuriuos gali matyti aplinkiniai (o moteris dėl savo įvaizdžio yra pasiruošusi daug ką iškęsti), apatinio trikotažo nemato niekas (na, beveik niekas). Ir, jeigu jis nepatogus, aplinkinių susižavėję žvilgsniai (kaip tai buvo batų atveju) nebekompensuos to nepatogumo. Ir, žinoma, nepasitenkinimas bus dar didesnis.
Mes ieškojome geriausio kainos ir kokybės santykio. Posakis: Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau pigius daiktus – kaip niekad aktualus. Deja, šiais laikais – brangu – dar ne visada reiškia, kad yra kokybiška.
Mums taip pat svarbu funkcionalumas ir gera savijauta. Žinoma, visada stengiamės, kad mūsų gaminiai būtų gražūs bei elegantiški, bet tuo pačiu išliktų patogūs. Kokybiški apatiniai drabužiai visada suteiks patrauklumo ir išskirtinumo jausmą, netgi jei jų niekas nematys, Jūs jausitės pasitikinti savimi ir pasiruošusi bet kokiam gyvenimo posūkiui...


M. J. Firma Sermija